Головна » 2014 » Січень » 10 » БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА за учасників ЄВРОМАЙДАНУ
18:09
БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА за учасників ЄВРОМАЙДАНУ

БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА за учасників ЄВРОМАЙДАНУ

Організація марафону-естафети 
БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА

 
Основні принципи та механізм проведення марафону-естафети БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА.
 
 • Учасником  марафону-естафети може бути будь-який громадянин будь-якої держави, будь-якого віросповідання та віку, який погоджується приєднатися до спільної молитви за об'явленийнамір у даному марафоні-естафеті.
   
 • До об'явленого наміру конкретного марафону-естафети кожен учасник може додати також і свої прохання про спільну молитву.
   
 • Такі прохання записуються у реєстраційній формі, а також передаються усно наступному учаснику. Всі записи-прохання про спільну молитву висвічуються на сторінці марафону.
  Цей список прохань про спільну молитву протягом всього часу тривання даного марафну-естафети виголошується різними духівниками, священниками, пресвітерами... які приймають участь у цьому марафоні-естафеті під час проведення колективних молитов за об'явлений намір.

   
 • Учасник,  який приймає естафету по телефону,  записує прохання про молитву попереднього учасника і виголошує його разом із загальним наміром конкретного марафону та добавляє фразу: " за всі інші прохання попередніх  вірників цієї БЕЗПЕРЕРВНОЇ МОЛИТВИ".
   
 • По завершенні  часу Вашої молитви Ви телефонуєте наступному учаснику і повідомляєте (нагадуєте) загальний намір та добавляєте своє прохання про спільну молитву.
   
 • Кожен учасник визначається сам,  коли, (виходячи із реального стану розподілу естафетскільки разів протягом цього марафону він прийме та здійснить одногодинну естафету молитви, наперед повідомивши про свій намір будь-яким доступним йому чином.

  -  координатор марафону:   особа (кілька осіб), яка бере на себе відповідальність координувати учасників по часовій шкалі об'явленого марафону-естафети.

  - Форма заявки на участь у спільній молитві об'явленого марафону-естафети

  - Електронна книга відображення стану естафети: 
  ведеться координатором марафону, але є доступною протягом всього періоду для всіх учасників та спостерігачів без обмеження. 
  Кожен учасник може робити відмітки естафети, яку він має намір брати на себе особисто після реєстрації у ній.

    

реальний стан зайнятих естафет по годинах
 

 

    

 

У зв'язку із тривожними подіями останніх днів в Україні, пов'язаних із масовим свавіллям української міліції та влади на всіх рівнях, та організацією Всеукраїнського протесту  ЄВРОМАЙДАН

закликаємо всіх небайдужих,  незалежно від конфесій віросповідання  до щоденних спільних молитов у зазначений час та безперервного марафону - естафети вервиці молитов
за встановлення порядку та спокою в Україні. 

 

Щиро вдячні всім мирянам, які долучилися до БЕЗПЕРЕРВНОЇ МОЛИТВИ, яка тривала дві доби.
Ваші молитви були вислухані і Господь справді оберіг учасників ЄВРОМАЙДАНУ від крові та жертв.
прямі ефіри з Майдану:
 
 
Для участі у спільній молитві  просимо Вас повідомити деякі дані про себе, наведені у таблиці нижче.
Після цього Вам надішлемо логін та пароль доступу до
електронної книги системи ДКЗ,
у якій Ви наглядно зможете вказати годину, протягом якої Ви візьмете на себе естафету спільної молитви та вказати свої прохання про молитву у цьому марафоні, які будуть висвітлюватися у загальному списку прохань.
При відсутності доступу до Інтернет мережі, запис учасників може бути здійснений по телефону диспетчера:
050 540 20 47 (цілодобово).
(Дані про учасника використовуватимуться виключно для можливості передачі естафети).
Переглядів: 1284 | Додав: sanator | Теги: безперервна молитва Євромайдан