БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА

 
Організація марафону-естафети 
БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА

 
Основні принципи та механізм проведення марафону-естафети БЕЗПЕРЕРВНА МОЛИТВА.
 
 • Учасником марафону-естафети може бути будь-який громадянин будь-якої держави, будь-якого віросповідання та віку, який погоджується приєднатися до спільної молитви за об'явленийнамір у даному марафоні-естафеті.
   
 • До об'явленого наміру конкретного марафону-естафети, кожен учасник може додати також і свої прохання про спільну молитву.
   
 • Такі прохання записуються у реєстраційній формі, а також передаються усно наступному учаснику. Всі записи-прохання про спільну молитву висвічуються на сторінці марафону.
  Цей список прохань про спільну молитву протягом всього часу тривання даного марафну-естафети виголошується різними духівниками, священниками, пресвітерами... яки приймають участь у цьому марафоні-естафеті під час проведення колективних молитов за об'явлений намір.
   
 • Учасник, який приймає естафету по телефону,  записує прохання про молитву попереднього учасника, і виголошує його разом із загальним наміром конкетного марафону та добавляє фразу: " за всі інші прохання попередніх вірників цієї БЕЗПЕРЕРВНЇ МОЛИТВИ".
   
 • По завершенні Вашого часу, Ви телефонуєте наступному учаснику і повідомляєте (нагадуєте) загальний намір, та добавляєте своє прохання про спільну молитву.
   
 • Кожен учасник визначається сам  коли, (виходячи із реального стану розподілу естафетскільки разів протягом цього марафону він прийме та здійснить одногодинну естафету молитви, наперед повідомивши про свій намір будь-яким доступним йому чином.

  -  координатор марафону:   особа (кілька осіб), яка бере на себе відповідальність кординувати учасників по часовій шкалі об'явленого марафону-естафеті.

  - Форма заявки на участь у спільній молитві об'явленого марафону-естафети

  - Електронна книга відображення стану естафети: 
  веде координатор марафону але є доступною протягом всього періоду всім учасникам та спостерігачам без обмеження. 
  Кожен учасник може робити відмітки естафет, яку він має намір брати на себе особисто після реєстрації у ній.